Raseiniai

Raseiniai

Sveiki! Esu Kristina.

 

Jau seniai jaučiau, o Teta gydymo (Theta Healing) metodika ir mokymai tik sustiprino mano pajautas ir žinojimą, kad žmogaus galimybės yra neribotos. Ribos egzistuoja tik mūsų prote. Mes patys ir tik patys kuriame savo ateitį, poelgius, pritraukiame į savo aplinką ir atstumiame žmones, įvykius. Giliai jaučiu, kad mes visi esame susiję, esame visuma. Kuo daugiau į savo aplinką, kurioje gyvename, siunčiame meilės, tuo daugiau jos mums sugrįžta atgalios. Ir tai yra dėsniai. Mano gyvenimo patirtys labai įvairios, margos, lyg spalvinimo knygos puslapiai. Suvokiu, kad kokias spalvas renkiesi, toks ir yra tavo gyvenimas. Dabar aš renkuosi šviesos spalvas ir tapau ateitį pilną meilės. Meilės sau ir kitiems.

  Jei trumpai, gimiau neeilinėje šeimoje. Mano močiutė buvo gerbiama kaimo žiniuonė. Mama medikė. Nuo mažens jaučiau, kad turiu minties galią. Sugebėdavau mintimis paveikti savo mamą, kad ji man nupirktų to, ko įsigeisdavau. Arba, kai nenorėdavau eiti į mokyklą, tiesiog sukeldavau sau temperatūrą. Visi mano bandymai paveikti mamą baigėsi tuo, kad ji neapsikentusi atidavė mane auginti močiutei. O tada ir prasidėjo… Kai sulaukiau 12 metų, močiutė pirmą kartą pamokė mane mesti kortas. Tuomet ir pradėjau ilgą savęs paieškos kelią, kuriuo žengiu iki šiol. Laikui einant, kai atradau bioenergetiką ir tai, ką ji duoda žmonėms, pradėjau ieškoti mokytojų, galinčių mane palydėti mano pasirinktame kelyje.

  Pagaliau atradau tai, kas mane ypatingai sužavėjo – Teta gydymą, nes čia radau atsakymus į visus savo klausimus. Eidama šiuo keliu, jaučiu, kad mano širdis, kūnas ir siela pagaliau pirmą kartą veikia darnoje. Aš esu laiminga. Mano Teta gydymo kelias dar nebaigtas, dar daug jo liko priekyje. Ir sustoti nesiruošiu. Kuo užsiimu? Atlieku asmeninius Teta gydymo seansus ir dirbu su grupėmis, bioenergetiniu būdu valau namus, užkraunu ir išmokau patalpas skleisti namiškiams šilumą, meilę, apsaugą, nuimu magijos padarinius, pašalinu ligas ir jų padarinius, keičiu įsitikinimus, nuimu pasąmoninius blokus ir kt.

 Jei galiu kažkuo būti naudinga, kreipkitės, mielai padėsiu.

Mano kontaktai: Mob. 867344150

El.p. raganiuke3710@gmail.com