Klaipėda

Klaipėda

 

1. SUSIPAŽINKIME…..

AŠ – VILIJA.

ir

Nuo vaikystės dažnai nesuprasdavau aplinkinių, o jie

nesuprato manęs, nes ten, kur man atrodydavo, kad reikia verkti, jie

juokdavosi, o kur man norėdavosi juoktis, jie verkdavo. Tik suaugusi

supratau, kad aš matau, girdžiu kitaip nei kiti.

Taip prasidėjo mano pažintis su savimi, o vėliau ir reali

pagalba žmonėms. Knygų, kurios paaiškintų mano išskirtinumą tuo

metu (1992 m.), žinoma, nebuvo, tačiau buvo Esperanto kalba ir

galimybė susipažinti su rytų požiūriu į sveikatą. Esu įvaldžiusi japoniško masažo subtilybes, diplomą apsigyniau pas patį šio masažo autorių Soionji Masayuki. Jo knygoje apie masažą ir požiūrį į sveikatą radau tai, ko ilgai ieškojau. Tai – naujas požiūris į žmogaus galimybes.

Masažo man buvo maža, tad toliau tęsėsi mano ir žmogaus

galimybių paieškos. Todėl jau 1993 metų vasarį nuvykau pas tuo metu garsią N. Semionovą. Ten susipažinau su aura, meditacija ir gavau pripažinimą, kad tai, ką matau, tikra, ką girdžiu realu, taigi, prasidėjo pažintis su savimi ir didesnė pagalba žmonėms. Todėl žmonių vis daugiau kreipėsi pagalbos, nes man besikalbant su jais, jų sveikata gerėjo, santykiai keitėsi.

Kaip ir kiekvienai augančiai asmenybei, žinių norėjosi vis daugiau, tad įgijau Reiki 1-mą pakopą, Džun Juan cigun 3 pakopas.

2016 metais susipažinau su The ThetaHealing®, jau

turiu 5 sertifikatus, nes čia pajutau man pažįstamą energiją, gavau daug metodikos ir atsakymų. Tobulinuosi ir tobulinsiuosi toliau savo ir Jūsų labui.

Norinčius tobulėti, norinčius spręsti savo problemas, turtinti save,

kviečiu  asmeninei konsultacijai, nes gyvenimas yra gražus!

Mano tel: +370-612-54275

www.facebook.com/Harmonijos-paslaptys-konsultacijos-saviugdai

2. SUSIPAŽINKIME. AŠ VERGINIJUS

Verginijus

Pirmiausia save laikau žmogumi, norinčiu padėti… padėti spręsti ir įveikti savo sveikatos, santykių, finansinės gerovės ir kitus sunkumus, kuriuos mums sukuria protas ar dažnai dar vaikystėje suformuotos ir visą gyvenimą mus persekiojančios pasąmoninės programos.

Visa tai užtikrinti man leidžia mokslu pagrįsta Deepak Chopros kvantinio gydymo metodika, kurios atmaina yra ThetaHealing terapija pagal mokslininkę Vianną Stibal. Tai momentinių transformacijų metodas, leidžiantis padaryti “kvantinį šuolį” mūsų pasąmonėje, užtikrinant ir paliudijant įvykusį pokytį kineziologiniais testais realiu laiku.

Savo sukauptomis žiniomis, gebėjimais ir patirtimi esu pasirengęs jums padėti atrasti savo tikrąjį AŠ ir išsilaisvinti iš pasąmoninių blokų, varžančių būti tuo, kuo būti mums lėmė Visata.

Kontaktai:

Verginijus

Mob. +370 61321556

El.p. uvergis@gmail.com

www.elementarymind.com

 3.Gintautė

„Net ir tuomet, kai savo kelią žinai gerai, jį reikia pereiti pačiam …“  Gintautė Černiauskė

Nuotrauka

 

Kaip sujungti žmogaus potencialą, kaip plėsti vidinio savęs pažinimo ribas ir visa tai pritaikyti praktikoje yra mano hobis…

Dalinuosi visa patirtimi, kurią pati esu išgyvenusi, per ją įgijusi išminties ir patirties derinant mokslą, asmeninius išgyvenimus, patyrimus ir asmenybės brandos etapus…  Visa tai kartu apima žmogaus, kaip asmenybės augimą, savirealizaciją ir harmoningos aplinkos kūrimą šeimoje, darbe, versle ir visuomeninėje aplinkoje.

Kiekvienas iš mūsų esame čia, kad sukurtume kažką nuostabaus, naudotume tą unikalią jėgą, kurią atsinešame gimimo metu, tačiau metams bėgant, dėl įvairių išorinių aplinkybių, ją paslepiame savo viduje, pamirštame apie kokybes, kurios iš tiesų kuria harmoniją mūsų gyvenime.

Man gražiausia tai, kai žmogus pradeda keistis savo viduje, kada drąsiai gali sakyti „Taip“ ir „Ne“, kai  tobulėja, pasitiki savimi ir gyvenimu, tvirtai stovi ant savo ant savo „kojų“,  nes viskam reikia prisiimti atsakomybę ir tada gyvenimas savaime įgyja kitas spalvas, šviesesnius atspalvius dienos rutinoje, o pats žmogus spinduliuoja daugiau šviesos ten kur jis bebūtų!

Jeigu Jūs esate smalsus, norite kažko daugiau nei dabar,  kviečiu prisijungti į praktikas, kurios įneš daugiau harmonijos, daugiau nuostabių akimirkų į jūsų gyvenimą per kasdienius mažus stebuklus, kurių per rūpesčius tiesiog  nebepastebime. Mes patys kuriame harmoniją savo viduje ir išorėje ir galbūt dabar pats tinkamiausias metas kažką pradėti keisti, nes galbūt jau pavargote nuo esamų problemų, rutinos ar ieškote naujų įžvalgų ne tik savo mintyse, bet ir realiame gyvenime…

Kviečiu prisijungti į seminarus, grupes ar tiesiog išbandyti asmenines sesijas, kurių metu suprasite, jog iš tiesų yra viskas daug paprasčiau nei Jūs galvojate, gyvenimas yra daug lengvesnis ir širdis gali dainuoti platesniu diapazonu nei dabar…

Seminaruose naudoju įvairius psichologijos technikas ir koučingo įrankius iš vaikystes terapijos (Primal therapy), šokio praktikas, ThetaHealing (Teta metodas)  pagal autorės Vianna Stibal metodą (JAV), B. Helingerio konsteliacijų metodą (Vokietija), TransEssence besikartojančių problemų atsitapatinimo techniką (autorė Tarika Glubin, JAV), įvairias meditacijas atsipalaidavimui, NLP praktikas, Kvėpavimo ir emocijų paleidimo transformacijos bei kitas technikas ir psichologijos įrankius.

 

Gintautė Černiauskė, www.leela.lt ,+370 65611877,   labas@leela.lt,  skype:  gintautej

 

4. SUSIPAŽINKIME. AŠ ŽANETA

1_new
Nors turiu nemažai akademinės ir mokslinės patirties (esu Klaipėdos universiteto anglų kalbos dėstytoja, humanitarinių mokslų doktorantė, vertėja), save vis labiau realizuoju įvairiose kitose tradiciniu mokslu dar sunkokai paaiškinamose, tačiau neabejotinai reikšmingose veiklose: esu trijų Reiki mokyklų praktikė (Reiki Mercar, Karuna Reiki, Indiškosios Reiki), sertifikuota ThetaHealing gyduolė, jogos praktikė, įvairių tradicinių ir energinių masažų specialistė (aromaterapinio RainDrop, japoniškojo Shiatsu ir kt.).
Visos mano taikomos praktikos harmoningai dera tarpusavyje, formuodamos pilnesnį pasaulio suvokimą ir sudarydamos vientisą, viena kitą papildančią sistemą. Sistemą, kuri padeda subtiliai gydyti mūsų fizinį ir energinius kūnus. Sistemą, kuri leidžia „atkasti“ pasąmonėje užstrigusias programas ir jas transformuoti. Sistemą, kuri padeda keisti realybę pagal mūsų pačių poreikius ir norus.
Kelias, kuriuo einu, yra nuostabus saviugdos, malonių atradimų ir savo nepažinto potencialo išlaisvinimo kelias!
Ne visiems vienas ir tas pats kelias yra vienodai priimtinas. Laimei, mes turime pasirinkimo laisvę. Todėl galime rinktis tą, kuriuo mums patogiau, maloniau ir prasmingiau keliauti.
Tad, jei dar neradote savo kelio, siūlau išbandyti manąjį. Dalinuosi juo, nes tikiu, kad ir kitiems jis gali būti nemažiau įdomus ir naudingas.
Nuoširdžiai tikiuosi, kad šis kelias patiks ir Jums! Keliaukime drauge!
Mano veiklos trumpai:
• Anglų kalbos mokymosi klubas English Lounge / mokykis kitaip!, vertimai
• Reiki terapijos (Reiki Mercar, Karuna Reiki, Indiškoji Reiki)
• ThetaHealing konsultacijos ir giluminiai „kasinėjimai“
• joga, meditacija, sąmoningas kvėpavimas
• tradiciniai ir energiniai masažai
Kontaktai:
ŽANETA ČĖSNIENĖ
mob. +370 614 42396 (skambinkite)
el. p. zaneta.cesniene@gmail.com (rašykite)
http://www.elementarymind.com/ (skaitykite)
Facebook grupės (junkitės):
English Lounge / mokykis kitaip! (https://www.facebook.com/groups/1694536094137915/)
Laikas atsikvėpti / Take a breath (https://www.facebook.com/groups/1643536229258410/)