Kaunas

Kaunas

 

1.Rūta Lenkauskienė

14725254_10207953068614020_1823815673_o

Esu Rūta Lenkauskienė, kaunietė. Mane visada domina tai, kas nauja, neįprasta, nepatirta. Naujovės dažnai ateina per asmenines skaudžias patirtis, o tada norisi jomis pasidalinti, padėti kitiems, einantiems panašiu gyvenimo keliu. Sunkiais gyvenimo etapais visada pasirodo tinkamas žmogus ar įvykis – Mokytojas.

Taip į mano gyvenimą atėjo aromaterapija, masažo ir prisilietimo stebuklo paslaptys, kūno terapija, Reiki ir Dr. Bacho žiedų terapija. Kiekvieną naują patirtį pirmiausia išbandau pati, patiriu jos jėgą, priimu į savo gyvenimą.Tvirtai tikiu, kad į mano gyvenimą visi dalykai ateina todėl, kad jie yra reikalingi mano vidiniam augimui. Tereikia išdrįsti atsiverti netikėtiems potyriams, kurie dažniausiai būna bauginantys.Tokia žmogaus prigimtis: kai nežinia išveja iš ramios oazės, dažnai vadinamos “komforto zona”,tada protas – “biurokratas” surašo taisykles, kurios užkerta kelią tobulėjimui. Taigi,prireikia valios pastangų, drąsos, ištvermės, kantrybės, sugebėjimo nepasiduoti ir apginti savo idėjas, nepaklusti kitų nuomonei.

Ilgai ieškojus, visas šias svarbias savybes suradau anglų gydytojo, homeopato, bakteriologo Edvardo Bacho sukurtoje žiedų esencijų gydymo sistemoje. Teisingiau pasakius, buteliukas pats “atėjo” man į rankas būtent tada, kai jo labiausiai reikėjo.

Mėgstu posakį: “Atsitiktinumas – tai Apvaizdos slapyvardis, kai jis nenori pasirašinėti savo tikruoju vardu”, nes tokį poveikį jaučiu kiekvieną savo nuostabaus gyvenimo dieną. Už tai esu dėkinga iš visos širdies!

Konsultuoju: dr.Bacho žiedų terapija, Theta metodo konsultacija, holistininė kūno terapija

( aromaterapija, giliųjų raumenų masažas)

 2.Artūras Pangonis

14625561_1216118511780589_1704046713_o

Noriu pasidalinti kas paskatino mane prieš kokį dešimtmetį žengti šituo keliu,pirmiausia buvo susidomėjimas Joga, kas mane ir skatino sveikiau gyventi ir labiau gilinti savo žinias ne tik į materialiai apčiuopiamus dalykus, bet ir į dvasinį, ezoterinį, psichologinį bei asmenybės tobulėjimo pasaulį. Pradžioje tai buvo teigiamo mąstymo ir sveikos mitybos knygutės. Studijavau įvairias mitybas – nuo ajurvedos, vegetarizmo, veganizmo, žaliavalgystės iki badavimo praktikų. Bet šito man nepakako, nes vis atrodė, kad už viso to slypi kažkas daugiau…

Tada ir pradėjau domėtis žmogaus protinėmis galimybėmis bei energijos galia. Pradėjau nuo Reiki, dvasinių – energetinių gydymų, Cigūno praktikos, hipnoterapijos bei Theta gydimo metodo,ir toliau gilinausi į senųjų civilizacijų bei šamanizmo žinias. Taigi pradėjau domėtis labai plačiai. Kiekvienai galimybei pasitaikius dalyvavau įvairiuose seminaruose bei mokymuose.

Taip atradau šiuolaikinę kvantinę fiziką ir jos teorijas, kurios apjungia senovės dvasinę išmintį su šiuolaikiniu pažangiu mokslu. Taip man daug kas paaiškėjo, kur buvo seniau prieštaravimai. Ir kuo toliau gilinuosi, tuo vis labiau suprantu, kad dar yra daug ką sužinoti bei patirti. Tai ir yra priežastis, dėl kurios aš sukūriau šią svetainę ir noriu žinias, kurias aš atradau, pasidalinti su visais norinčiais jas priimti.

Tel.: 

 Anglija Norwich +447741718003

 Kaune 860918548

 e-mail: arturashere@gmail.com

 Skype arturas.p.anglija

Daugiau informacijos mano svetainėje www.quantumrealityx.com