Pažengusiųjų kursas

Pažengusiųjų kursas

Pažengusiųjų ThetaHealing kursai:

Jūs pagerinsite savo intuityvinius sugebėjimus, nugludinsite matymo meistriškumą ir tokiu būdu pilnai atskleisite Теtа Gydovo savybes. O taip pat išmoksite:

 • Atlikti pilną išgydymo ir įžeminimo procesą
 • Išsilaisvinti nuo prakeikimų ir laisvai plaukiojančių prisiminimų
 • Gydyti sergančias sielas
 • Išsilaisvinti nuo priesaikų/prakeikimų, kurias davėte jūs arba jūsų Giminė, ir kurie neigiamai veikia jūsų gyvenimą.
 • Siųsti meilę kūdikiui, esančiam motinos įsčiose
 • Išsilaisvinti nuo nesąmoningų programų
 • Susisiekti su protėviais ir gydyti praeitį
 • Išvalyti namus, žemę nuo nerimstančių Dvasių
 • Kalbėtis su savo Aukštesniuoju Aš, su augalais
 • Susipažinti su visais Būties Planais ir su jais sąveikauti
 • Jausmų kūrimas Viena galingiausių mūsų rastų technikų yra „Darbas su jausmais“. Jos dėka pokyčiai įvyksta stebinančiai greitai. Galite akimirksniu ir lengvai žmogų išmokyti, kaip jaučiamasi būnant mylimu, gerbiamu ir branginamu. Kaip ir „Darbo su įsitikinimais“ atveju, praktikuotojo energija patikrina klientą (ar jį patį), kad išsiaiškintų, ar yra kokių nors jausmų, kurių šis nejaučia arba nėra patyręs. Tada praktikuojas duoda įsakymą ir stebi, kaip Šaltinis „pakrauna“ jausmus į žmogų visuose keturiuose įsitikinimų lygmenyse ir visame kame, kas yra tas žmogus. Užtenka kelių akimirkų, kad išmoktume tai, kam išsiugdyti gali prireikti viso žmogaus gyvenimo. Žemiau yra pateiktas sąrašas „jausmų“ ir „sampratų“, kuriuos privalote turėti, kad galėtumėte judėti į DNR 3. Ar žinote, kad galima gyventi be kančios, baimės, pykčio, nerimo, nekonfliktuojant? Tai nereiškia, kad nebijosite, kai to reikės. Tiesiog gyvendami neprivalote kurti baimę keliančių situacijų. Daugelis žmonių išsiugdo įprotį gyventi per daug bijodami, pykdami ar nekęsdami. Įpranta ir gyventi be tam tikrų jausmų, kurie gali būti naudingi. „Visa, Ko Esama, Kūrėjas“ akimirksniu išmokys jausti šiuos jausmus visuose gyvenimo lygmenyse ir pašalinti nebevaldomas baimes. Užbaigę toliau pateiktą sąrašą ir, žinoma, galbūt susiradę daugiau reikalingų savų, jums asmeniškai būdingų jausmų ir sampratų, galite tikėtis fizinių, protinių, emocinių ir dvasinių pokyčių.

75% praktinių užsiėmimų Būtina praeiti Bazinio ТhеtаHealing kurso mokymus Jūs gausite : Pažengusiųjų lygio mokomąją medžiagą, Būties Planus, Viannos Stibal kursą DNR -2 , Viannos Stibal knygą «Теtа — Išgydymas: pažengusiųjų lygis».

Teta gydymas pažengusiems, Vianna Stibal Knyga - Knygos.lt– „Google Chrome“ 2016.05.19 203543Satya A5-1.pdf - Adobe Reader 03.12.2014 135818 Išklausę šį seminarą, turėtumėte gauti „ThetaHealing“ pažengusiųjų seminaro baigimo sertifikatą. Šis sertifikatas – vienintelis THInK teikiamas pripažįstamas sertifikatas, leidžiantis studentui tęsti „ThetaHealing®“ ir „ThetaHealing Instituto of Knowledge“ (THInK) studijas. Daugiau informacijos apie „ThetaHealing®“ ir kitus seminarus rasite apsilankę www.thetahealing.com arba www.thetahealinginstituteofknowledge.com

Apmokėti naudojantis PAYPAL: