Apie metodo įkūrėją Vianna Stibal

Apie metodo įkūrėją Vianna Stibal

Viana_staibl

Vianna Stibal sukūrė techniką ThetaHealing SuperDrive.

Gydytojai jai diagnozavo klubo vėžį, ir jai buvo numatyta amputacija. 1995 metais nuo vėžio ją spontaniškai išgydė  Visa Kas Yra Kūrėjas . Nuo to laiko, gydymas, ateinantis iš Kūrėjo, vyko daugelį kartų. Po kurio laiko Vianai buvo diagnozuotas širdies nepakankamumas, ir ją įrašė į eilę laukti širdies persodinimo. Tada dar kartą buvo rastas būdas neįtikėtinai greitai išgydyti jos širdį.

Po to, kai Viana pati išsigydė nuo vėžio, ją atrado žmonės. Sergantieji plūdo pas ją miniomis. Ji klausdavo Kūrėjo, kaip jiems padėti. Kai kuriems išgijimas tiesiog įvykdavo. Kiti manė, kad jie turi sirgti, todėl būtina buvo dirbti su jų įsitikinimais ir jausmais.

Kadangi ji buvo išmokyta, kaip susijungti su Kūrėju, kad galėtų kartu kurti ir vykdyti šį unikalų procesą, vadinamą ThetaHealing®, Viana žinojo, kad ji turi pasidalinti šia dovana su visais. Būtent ši meilė ir dėkingumas Kūrėjui bei žmonėms padėjo jai išlavinti sugebėjimą aiškiai matyti žmogaus kūną ir būti daugelio momentinių išgijimų liudininke.

ThetaHealing® techniką geriausiai galima apibūdinti kaip metodą, kuris padeda gauti aiškius atsakymus bei leidžia rasti ribojančius įsitikinimus ir akimirksniu juos pakeisti. Tai ne tikslų iškėlimas, ne afirmacijų kartojimas, ne vudu , tai tiesiog suvokimas ir apsisprendimas pakeisti savo įsitikinimus, o po to stebeti kaip vyksta momentinis išgijimas. Kūrėjas parodė keturis lygius, kuriuose slypi įsitikinimai.

Jos enciklopedinis žmogaus organizmo sistemų išmanymas ir gilus psichikos supratimas, paremtas sava patirtimi, bei jai Kūrėjo suteiktas suvokimas padeda Vianai idealiai praktikuoti šią puikią techniką. Ji sėkmingai dirba su tokiomis medicininėmis problemomis, kaip hepatitas C,5vairus kiti virusai- AIDS, herpes, skirtingi vėžio tipai, bei genetikos keitimas.

Vianna – močiutė, dailininkė, ir rašytoja. Jos įgimta charizma ir atjauta žmonėms, kuriems reikia pagalbos, taip pat padeda jai tapti intuityviai suprantančia Mokytoja. Ji paskyrė savo gyvenimą Kūrėjui, mokydama kitus suprasti, kad visi mes esame visumos dalis.

Nuo 2000 metų Viana pradėjo mokyti kitus naudoti ThetaHealing® techniką ir veda mokymus visame pasaulyje, nepriklausomai nuo dalyvių rasės, tikėjimo ar religijos. Jau yra tūkstančiai kvalifikuotų mokytojų ir specialistų-praktikų, kurie dirba 14 šalių, bet ji siekia skleisti šią gydančią paradigmą visame pasaulyje.

Kiekvienas mokytojas ir praktikuojantysis įneša savo nuostabius įspūdžius, bet technika vis tiek išlieka švari.

apie_ikureja