Gausos Manifestacija

Gausos Manifestacija

Vianos manifestavimo ir gausos seminaras

manifesting-prac-coverLT jpg

 

„ThetaHealing®“ sistemoje manifestavimas yra įsitikinimas, kad pasitelkus Visa, ko esama, Kūrėjo galią, įmanoma sukurti dalyką fizine forma.

Kiekvieną teiginį, mintį ir veiksmą atspindi tai, ką manifestuojame savo gyvenime. Kiekvieną sprendimą priimame kaip atspindį to, ką nusprendžiame sukurti. Tai, ką galvojame ir sakome, tiesiogiai siejasi su tuo, ar mūsų manifestacijos yra mums naudingos, ar žalingos. Jeigu nuolat kartosite, kad esate skurdžius, toks ir būsite. Jeigu nuolat kartosite ir galvosite, kad esate finansiškai turtingas, toks ir būsite. Be galo svarbu išlaikyti pozityvią mąstyseną.

Sprendžiant, ką norite manifestuoti gyvenime, didžiausias iššūkis yra nutarti, ko iš tikrųjų trokštate. Daugelis žmonių nežino, ko nori gyvenime, todėl niekada to nesukuria. Kiti mano, kad tai gyvenimas juos veda, o ne jie jam vadovauja. Šie žmonės plaukia pasroviui ir laukia, kas įvyks.

Tiesa yra tokia: tikrovę kuriame patys ir įmanoma manifestuoti tai, ką geriausio siūlo pasaulis. Vis dėlto pirmiausia turite nuspręsti, ko norite gyvenime.

 

Manifestavimas Teta būsenoje

Manifestavimo metu būnant Teta būsenoje, manifestavimo tikimybė padidėja maždaug nuo 80 iki 90 procentų. Kartais galima manifestuoti dalykus gyvenime paprasčiausiai kalbant, o tikimybė, kad tai įvyks – maždaug nuo 30 iki 40 procentų. Vizualizavimas jūsų galimybes priartina iki 50 procentų. O Teta būsena ypač padidina manifestacijos tikimybę.

 

 • Pasakytas žodis veiksmingas 30-40 proc. atvejų.
 • Vizualizavimas veiksmingas 50 proc. atvejų.
 • Manifestavimas Teta bangoje veiksmingas 80-90 proc. atvejų. Teta banga yra veiksmingiausias manifestavimo būdas.

 


 

Vienas svarbus aspektas, kurį dera prisiminti atliekant bet kokį manifestavimą – jeigu manifestacija išsipildys, gausite būtent tai, ko prašėte. Štai kodėl visada turėtumėte prašyti geriausių ir tinkamiausių dalykų. Jeigu reikia pinigų, neužmirškite jų paprašyti geriausiu ir tinkamiausiu būdu. Pavyzdžiui, jūs nenorite, kad gautumėte 10 000 dolerių iš draudimo nuo nelaimingų atsitikimų, kuriuo esate apsidraudęs pats. Šių principų laikytis svarbu bet kokios Teta būsenoje sukuriamos gausos manifestacijos atveju.

 

 • Savo tikrovę kuriame patys.
 • Prieš ko nors prašydami, pagalvokite. Paprasčiausiai galite tai gauti.
 • Jūs galite manifestuoti kažką tik savo gyvenime.
 • Labai tiksliai įvardinkite, ko norite.
 • Tiksliai įvardinkite, ko prašote. Jeigu prašote milijono dolerių, nurodykite, kad jie jus pasiektų geriausiu ir tinkamiausiu būdu.
 • Žinokite, ko tiksliai – „žodis žodin“ – norite, ir „žodis žodin“ nurodykite tai manifestacijos maldoje.
 • Būkite atsargūs kalbėdami ir nukreipdami minčių formas, nes tai gyvenime gali sukelti naudingas ar žalingas manifestacijas. Gyvenimą kuria jūsų žodžiai ir mintys.
 • Atminkite, kad kokiame nors lygmenyje gali būti trukdžių, susijusių su tuo, ką norite manifestuoti. Dėl esminiame, genetiniame, istoriniame ar sielos lygmenyje veikiančių programų jūsų manifestacijos gali neišsipildyti tikrovėje. Pasitikrinkite, ar neturite šių programų, ir atitinkamai jas pakeiskite.
 • Konstatuokite, kad manifestacija yra sukurta dabartine ir teigiama prasme. Pasakykite: „Turiu tai dabar!“.
 • Neįsakykite, kad norite būti panašus į kokį nors žmogų. Verčiau įsakykite, kad būtumėte geriausias, koks jūs galite būti.

 

Nemažai žmonių bando naudoti „ThetaHealing®“, kad parsisiųstų visišką finansinę sėkmę, bet prieš tai neatlieka energijos patikrinimo, kad sužinotų galimus sutrukdžius. Kai kuriais atvejais tokie žmonės nusimena, nes nesulaukia rezultato akimirksniu. Šiame vadovėlyje sužinosite, kaip pašalinti galimus trukdžius, sudaryti planą, nusistatyti ketinimus ir eiti paskui savo idėjas, kad pasiektumėte sėkmę. Tai nėra vadovėlis „Kaip greitai praturtėti“ – greičiau universali savęs pažinimo priemonė, padedanti išnaudoti savo galimybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *