Dažniausiai užduodami klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Teta gydymas: kas tai?

Tai technika, kuri yra fokusuojama minties ar maldos pagrindu. Ji moko, kaip panaudoti jūsų prigimtinę intuiciją, pasikliaujant besalygine Visko, kas egzistuoja, Kūrėjo besalygine meile. Per maldą ar meditacinį procesą, tai sukelia fizinį ir emocinį išgijimą akimirksniu. Tai labai paprasta ir tobula technika, kuri išgijimą akimirksniu sukuria visuose Jūsų gyvenimo lygiuose. Šios technikos gali išmokti bet kuris žmogus. Šios technikos panaudojimo galimybės yra BERIBĖS. Tiksliau sakant, jos gali būti apribojamos tik mūsų mintimis ir vaizduote. Nepriklausomai nuo išsilavinimo, asmeninio išsiugdymo, gyvenimo būdo, šios technikos gali išmokti kiekvienas, norintis pagerinti savo finansinę būklę, sveikatą, įgydamas laimingą gyvenimą.

Ar mokantis Teta gydymo, reikia keisti savo religines pažiūras?

Ne, nereikia, kadangi tai yra technika, o ne religija. Teta gydymas – tai meditacinis procesas, dėka sutelktos maldos Kūrėjui, atnešantis žmogui fizinį, psichologinį ir dvasinį išgijimą.
Yra viena sąlyga, kuri yra būtina šiai tecnikai : Jūs turite tikėti į Visko, kas egzistuoja, Kūrėją.
Teta Gydyme jūs kalbate apie Kūrėją. Kas tai?
Visko, kas egzistuoja, Kūrėjas – tai Besąlyginės Meilės energija, kuri sieja Viską.

Kiek sesijų reikalinga išgijimui?

Išgijimas gali įvykti akimirksniu. Daugelis junta ženklius pokyčius jau po pirmos sesijos. Kartais, kai įsitikinimų sistema, susijusi su žmogaus problema, yra labai įsišaknijusi, pilnam problemos sprendimui gali reikėti keleto sesijų.

Ką duoda Teta sesija?

Teta sesijos rezultatas gali būti:

 • Jūs akimirksniu išgyjate
 • Išsilaisvinate iš programų, susijusių su nepriėmimo emocijomis, nuoskaudomis bei savigaila
 • Išsilaisvinte iš baimių programų keturiuose lygiuose
 • Atrandate bei išsilaisvinate nuo primestų negatyvių programų
 • Išsilaisvinate nuo psichinių atakų (nužiūrėjimas, prakeikimas, t.t.)
 • Išsivalote nuo visų laisvai plaukiojančių prisiminimų
 • Išgydydote bei Atkuriate sudaužytą Sielą
 • Išgyjate motinos įsčiose
 • Ląstelių lygmenyje užkraunate reikalingus jausmus
 • Aktyvuojate DNR ir Jaunystės chromosomą

 

6 mintys apie “Dažniausiai užduodami klausimai

 1. Laba diena,
  noriu pasiteirauti kokiu būdu vyksta sesija, susitikus gyvai ar galimybė yra ir per nuotolį? Kokia vienos sesijos kaina? Būsiu dėkinga už atsakymą.

  Pagarbiai,
  Jolita

  1. Mintis materiali, ji skrieja greičiau nei šviesa, todėl atstumas, bendravimo būdas neturi reikšmės. ThetaHealing metodas talpina savyje psichoterapijos elementus, kad nustatyti gydomąjį procesą blokuojančias giluminių įsitikinimų programas, atliekamas vadinamasis „kasinėjimas“. Kad suformuoti tikslingiausias komandas, svarbus nevertinatis įėjimas į kliento erdvę, taip pat, kartais gali būti naudingas ir gyvas bendravimas. Išankstinis pokalbis, paprastai tai vykste per Skype, visada nemokamas. Pilnas įšgydymo kursas gali sudaryti 3-6 sesijas, susiskambinant vieną sykį savaitėje per Skype. Kaina suderinama asmenišku kliento ir praktikuojančio susitarimu.

  2. pries puse metu daryta menisko operacija- nepavyko- dar ir stubure pataikyta i sedima nerva ir 2-oji koja pasidare kaip medine apstingusi Kaip mano atveju ar yra galimybe pagelbeti?Aciu

   1. Įmanoma/ne yra tik mūsų sąmonėje. Daugėjant išgijimų, kai tai tampa jau kolektyvinės sąmonės dalimi, Teta Gydymo procesai tik pagreitės.
    Efektyvus ir kitas metodas: vaikystės foto energinio lauko skenavimas kintamo poliarumo(spino) lazeriu bei duomenų bazės perkėlimas į audio diapazoną. Garso vibracijos atnaujina esamą DNR. Tai atliekama Maskvos Banginės genetikos institute. Namuose tik klausoma tų vibracijų. Efektyvumo laikas-6-8-12 mmėn.
    Bet kuris atvejis – tai kelias. Galima juo eiti, galima stovėti šalikelėje.

 2. Sveiki. „Išgyjate motinos įsčiose“ – ar tai reiškia, kad gali būti keičiamas DNR? Pvz., genetiniai apsigimimai taisomi? Ar tai vis tik labaiu emociniai dalykai, ne fiziniai, kurie veikia ligas, negalavimus? Ačiū

  1. Taip. ThetaHealing yra programavimas be ribų. Skenuojant genomo struktūrą matomi du variantai: ar geno pažeidimas yra paveldėtas (toksinių medžiagų, alkoholio, narkotinių medžiagų įtaka), arba geno pažeidimas įvykęs jau gyvenimo metu, ( įtaka emocinių traumų, epigenetinis faktorius t.t ).
   Įsitikinimų programos- tai kertinis akmuo fizinio kūno išgijimui pasiekti. Žmogus nėra tik fizinis kūnas,tačiau visuma – apimanti ir jį supančius energetinius kūnus, ryšyje su Visata. Fizinio kūno susirgimai matomi dar jiems neprasidėjus, energetiniuose kūnuose, ir jie matomi tik „kitu“ matymu. Defektinio geno pakeitimas įvyksta akimirksniu, stebėtojui tenka prašyti sulėtinti stebėjimo procesą, kad galėtų jį paliudyti.
   Meilės pasiuntimas kelias kartas į praeitį keičia istoriją, pašaliniai efektai: Jūsų šeima, artimieji gali pradėti su jumis bendrauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *